Fotografia fashion w plenerach lub w studiu

Fotografia fashion w plenerach lub w studiu to oferta, jaką kieruje do firm i czasopism Eliza Stegienka – fotograf z dużym i docenionym dorobkiem. Z sukcesem zrealizowała wiele sesji zdjęciowych dla znanych i cenionych marek – nie tylko modowych.

Moda to temat bardzo wdzięczny, a jej fotografowaniem zajmuje się wiele osób, jednak tylko nieliczni potrafią z niej uczynić sztukę i sprawić, że zaprezentowane stylizacje zyskają nową jakość, zainteresują, nie pozwolą oderwać od siebie oczu. Do tego zacnego, acz wąskiego grona, zalicza się z pewnością Eliza Stegienka. Terenem jej działania jest Warszawa i okolice. To tutaj właśnie zrealizowała wiele fotograficznych projektów, w których uczestniczyły modelki z najlepszych agencji.

Tylko doskonale przygotowany do pracy fotograf fashion potrafi odpowiednio wyważyć proporcje pomiędzy ubraniami a modelką, która je prezentuje. Prosta w formie fotografia, wysublimowane kadry sprawiają, że widz skupia się na tym, co najważniejszego fotografia ma przekazać. Niebanalne tła lub wnętrza, w których fotograf fashion realizuje swoje sesje, to także jej znak rozpoznawczy. Ścisła współpraca z najlepszymi stylistami i doskonały kontakt z modelkami dają efekt, wobec którego nie można pozostać obojętnym. Sesje studyjne realizowane są w profesjonalnie wyposażonym Studiu Chmury. Studio zlokalizowane jest w samym sercu Warszawy. Jeżeli szukasz fotografa, który doskonałe rzemiosło łączy z artyzmem, to dobrze trafiłeś. Eliza Stegienka weźmie pod uwagę wszelkie twoje życzenia i oczekiwania, a jednocześnie sprawi, że zdjęcia cię zaskoczą.