Longines Presence – czym jest, czym się wyróżnia?

Zegarki w dzisiejszych czasach odgrywają bardzo ważną rolę, szczególnie jeśli chodzi o podkreślenie konkretnego stylu. Jest to spowodowane głównie faktem, że zwraca się większą uwagę na swój własny wizerunek. Czym powinien wyróżniać się dobry zegarek? Fachowcy odpowiadają.

Longines Presence – czym jest?

Longines Presence to męski zegarek, który. Który wyróżnia się przede wszystkim delikatnością, jeśli chodzi o wygląd. Jest to zasługa między innymi okrągłej tarczy zegara, która wewnątrz posiada srebrne wskazówki. Sama kolekcja stawia przede wszystkim na elegancję w każdym calu.

Znaczniki godzin zamiast tradycyjnych cyfr są oznaczone indeksami. Sprawia to, że całość nabiera zupełnie innego stylu. Średnica całej tarczy zegara wynosi 38 mm. Jest to stosunkowo duży wymiar, który pozwala na czytelne sprawdzenie godziny.

Zastosowane szkło szafirowe dodatkowo chroni całą konstrukcję przed jakimikolwiek zarysowaniami. Warto zwrócić na to uwagę, chcąc uzyskać przedmiot na wiele długich lat w dobrym stanie. Dodatkowo kolekcja ta również posiada wodoszczelność na poziomie 3 bar. Będzie to dobre do nurkowania na około 30 m.

Longines Presence – czym się wyróżnia?

Kolekcja Longines Presence wyróżnia się przede wszystkim wyraźną bransoletą. Jest ona wykonana ze stali szlachetnej oraz posiada drobne przęsła, które mienią się kolorami srebra. Jest to bardzo ważne, jeśli chodzi o oficjalny charakter całej stylizacji.

Zapięcie motylkowe, które występuje w tej kolekcji, sprawia, że można czuć się bezpiecznie w każdym momencie używania zegarka. Jest to spowodowane głównie faktem, że można dzięki temu wykonywać nawet różnorodne sporty. Zegarek będzie stabilny oraz dobrze zabezpieczony przed upadkiem.

Ta kolekcja posiada także wskaźnik zużycia baterii oraz datownik. Jest to bardzo praktyczne rozwiązanie w tego typu zegarkach. W ten sposób można będzie zadbać o lepsze organizowanie swojego czasu na przykład pracy.