Zofia Zborowska i Andrzej Wrona – związek, który oglądają miliony!

Zofia Zborowska-Wrona wraz ze swoim partnerem Andrzejem Wroną, są niezwykle popularną i lubianą parą w polskim show biznesie. Swój związek oficjalnie ogłosili w 2018 roku, a zaledwie kilka miesięcy później zdecydowali się na niezwykle kameralny ślub. W 2021 roku na świecie pojawiło się pierwsze dziecko Andrzeja i Zofii – córeczka Nadzieja. Choć uwielbiana przez tysiące Polaków para, chętnie dzieli się swoimi życiowymi doświadczeniami na portalach społecznościowych, wciąż wiele osób zastanawia się jak wspomina Zofia Zborowska ślub z Andrzejem Wroną. Młoda mama i gwiazda ekranu podzieliła się swoimi wspomnieniami ślubnymi w wywiadzie, który przeprowadziła Izabela Janachowska. Jesteście ciekawi? 

Zaręczyny na Mazurach, czyli historia Andrzeja i Zofii 

Zanim Zborowska powiedziała sakramentalne “TAK”, przeżyła zaręczyny, o jakich marzy każda panna młoda. Andrzej Wrona oświadczył się znanej aktorce w 2019 roku na Mazurach, a dokładnie mówiąc na pomoście, z którym wiąże się historia ich związku. To właśnie na tym pomoście powstało ich pierwsze wspólne, opublikowane zdjęcie, a Mazury były miejscem ich pierwszego wspólnego wyjazdu. Choć mogłoby się wydawać, że ślub również odbył się w tym magicznym miejscu, Zborowska ślub wzięła w całkowicie odmienny sposób…

Zofia Zborowska do ślubu szła w rytm muzyki z… “Króla Lwa”! 

Zborowska ślub wspomina z wielką radością! Nic w tym dziwnego, ponieważ do ołtarza prowadził ją jej ukochany tata w rytm wszystkim znanej piosenki z bajki “Król Lew”. Ślub i wesele były niezwykle kameralną uroczystością, na której obecni byli najbliżsi młodej pary. Ciekawostkami na temat ślubu Zborowska podzieliła się na swoim koncie instagramowym, gdzie w formie relacji Q&A odpowiadała na najciekawsze pytania swoich fanów. Stąd też wiemy, że planowanie wesela zajęło jej zaledwie dwa i pół miesiąca, a pierwszy taniec odbył się w rytm piosenki Africa, w wykonaniu Toto. Andrzej Wrona i Zofia Zborowska ślub wspominają jako wydarzenie magiczne, które przeszło ich najśmielsze oczekiwania, czy wy również uważacie, że pomimo krótkich przygotowań udało im się zorganizować wesele marzeń?